| DeeDeea a întrebat:

decii sunt in reteaua Vodafone, am uun numar care ma sterseaa destul de des, imi trm mesaje,telefoane, etc, si vreau sa nu ma mai sune, cum il pot bloca, ca sa nu ma mai sune
Astept rasp. urgent!
>Ps: Telefonul este LG gu230
scuze categoia

2 răspunsuri:
| Iony_5207 a răspuns:

Daca telefonul nu are ca optiune "Black list"/"Block number" sau ceva in genul acesta, suna la Relatii cu clientii si te v-a ajuta un operator.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si iti blocheaza ei din centrala, asa nu mai primesti nici apeluri nici mesaje.