| anonim_4396 a întrebat:

din toamna voi avea uniforma gri in patratele cu fusta gogosar. Ce incaltaminte as putea purta la fusta? botine\tenisi?thinking si cum as putea s`o accesorizez? esarfe\ciorapi colorati?laughingcateva idei big grin multumesc!

Răspuns Câştigător
| Drinni a răspuns:

Poarta fusta cu un dres opac negru si o pereghe de tenisi sau mai bine botine de lac negre care sa aiba ceva auriu in ele cu toc gros si cu siret in stil army. iar ca esarfa poti sa iei o esarfa veche tot neagra simpla si sa o tai in genul blugilor taiati.ar fi tare.cam asa ma imbrac euhappy... fundita?

7 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Eu ca incaltaminte iti recomnd niste opincute asortate... am vazut chiar gri cu patratele. Si niste ciorapi lungi pana la genunchi, de preferat gri sau albi.Si ai putea purta si o esarfa tot cu patratele cum sunt acum la moda!

Succes!:*

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Tenisi, o esarfa, o cordelutza pusa doar asa de schema, si nu mai am idei

| Anna_3775 a răspuns:

Tenesii sunt forta laughing! Sau balerini thinking Eu iti recomand iarna cand vei vrea sa te duci in fusta sa iti iei un dres, dar nu din ala care purtai cand erai de 4-5 ani happy!

| dididiana a răspuns:

Pai merge orice.
sandale : mai inchise si se asorteaza cu imbracamintea.
opincute mai colorate de ex mov le asortezi cu o coronita sau o fundita pe par si niste colanti mov sau o culoare mai inchisa.
adidasii nu prea merg dar orce merge poti sa le asortezi cu culori inchise sau depinde de culoare daca e deschisa le asortezi cu culori deschise
sper sa-ti placa raspunsul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Accesorii eu imi iau de pe http://www.argintarie.ro/index.html si imi plac in mod deosebit cele murano. cred ca ar inveseli un pic chiar si griul tau. Sunt usor de asortat si sunt minunate atat la tinute de zi cat si de seara! Sunt preferatele mele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sorry, Giulia, dar nu sunt de parere cu tine. Esarfa rupta, la scoala? botine negre de lac? sunt de aacord cu stilul army, dar sincer cu asa ar arata niste botine n stilul asta. In primul rand nu ar fi de lac. laughing ci de piele. Si se gasesc si cu argintiu, care dupa parerea mea ar fi mai dragute. Si daca vrei o nota de culoare [nu im place prea mult negru xD] poti incerca niste dressuri colorate, verde sau violet de parma, de exemplu happy