| ioanaa899 a întrebat:

Ce culoare de ciorapi(colorati) as putea lua la o fusta crem?

Răspuns Câştigător
| nauca a răspuns:

Diferite nuante reci: bleumarin, verde inchis (http://www.newmodellersshop.co.uk/......-r8065.jpg ), nuanta aceasta (in engleza e "Teal", la noi nu stiu: http://www.mmmiata.com/632%20dark%20green.jpg ), dar poti merge si mai departe, indraznind cu rosu, sau poti opta pentru negru daca vrei un look ceva mai sofisticat.
In orice caz, conteaza foarte mult stilul tau personal, momentul zilei si locul unde mergi, dar si nuanta de crem a fustei, modelul fustei si restul tinutei (ce porti in sus, ce incaltari porti, ce accesorii etc).
Daca ai fi putin mai specifica, te-am ajuta si noi mai bine :)

5 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

Depinde ce bluza dar ar merge niste ciorapi rosii sa iasa in evidenta picioarele (daca sunt destul de perfecte)winking

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Negru, alb, crem depynde si cu ce bluza, tricou o asortezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gri

| ioanaa899 explică:

Pai nu stiu in functie de ciorapi as vrea sa ma imbrac si restul... Fusta e mini, locatie e ziua unui coleg:d si stilu meu e asa mai casual

| ioanaa899 explică:

Pai bluza o iau in functie de ciorapi.Si fiind vorba de ciorapi rosii e ok, as putea.:d