| Maria_1562 a întrebat:

Dintre stilourile pentru albit dintii White Smile si Magicwhitepro care e mai bun?

3 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Categoric white smile si eu l-am folosit si sunt multumit-a de rezultat! Ti-l recomand cu bucurie

Fundita?batting eyelashes

| Maria_1562 explică:

Cat timp trebuie sa te dai cu el ca sa se vada diferenta? cat dureaza efectul? exista apoi riscul sa se ingalbeneasca sau sa se strice dintii?( eu abia mi-am facut cont si nu ma prea pricep pe aici, care e fundita?laughing )

| danafig a răspuns:

MagicWhitePro este foarte bun, cred ca este cel mai eficient! Recomand celor care fumeaza! Este the best on the market!