| qLaly a întrebat:

Buna dragilor, as avea o intrebare legata de silver/grey hair.

Sunt bruneta si am ombre dar nu e blond, ci un portocaliu.As vrea sa incerc un silver hair

http://yourhaircolors.com/wp-content/uploads/2015/08/gre y-ombre-idea.jpg ceva de genul, exista un sampon, o vopsea ceva temporara sa incerc si sa treaca dupa cateva spalari? Cunoasteti vreun salon bun in Timisoara? Multumesc:3

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti decolorezi parul ca sa prinda. Nuantatorul doar imbraca firul de par in culoare iar vopseaua ii distruge pigmentul, in functie de nuante. Cele inchise nu au proprietatea asta. Poti sa folosesti nuantator gri de la direction sau maniacpanic, gasesti pe www.gotica.ro