| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a întrebat:

E adevarat ca, de la anticonceptionale iti cresc sanii? [Dau funda kiss]

Răspuns Câştigător
| Andra_6869 a răspuns:

Ba da este foarte adevarat.Anticonceptionalele sunt pe baza de hormoni feminini estrogen si progesteron care accentueaza cresterea sanilor.

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu. Doar se umfla putin. Dar cand nu le mai iei, revin la forma initiala. Deci anticonceptionalele nu fac sanii sa creasca.

| albina a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Si in plus conceptionalele produc dereglari hormonale si ale metabolismului. Cred ca esti foarte draguta, si fara balcoooooane imense. Stai linistita, fii tu insuti, simte/te bine in pielea ta si va valora mai mult decat toti sanii.

| Anon123 a răspuns:

Nu e adevarathappy

| Andra_6869 a răspuns:

Ba da este foarte adevarat.Anticonceptionalele sunt pe pe baza de hormoni feminini, estrogen si progesteron care accentueaza cresterea sanilor.