| lullaby23 a întrebat:

Este de incredere site-ul http://www.ppt.ro/? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| NgrMdx a răspuns:

Eu una mi-am cumparat de aici, si pot spune ca sunt foarte dragute hainele. big grin Ti-l recomand cu placere!

4 răspunsuri:
| Oana910 a răspuns:

Sincera sa fiu, hainele de la PPT sunt facute din niste materiale foarte proaste care imita doar stilul sporty chic. Iti recomand http://www.hm.com/hr/. Sunt foarte incantata de tinutele de la H&M, iar dupa prima spalare te asigur ca hainele nu vor fi decolorate sau intrate la apa :)

Răspuns utilizator avertizat
| andre3aph a răspuns (pentru Oana910):

Habar nu ai pe ce lume traiesti... Cand o zbura porcul atunci va folosi si H&M materiale de calitate.

Made in Turcia (PPT) niciodata nu se va compara cu China (H&M).

| Oana910 a răspuns (pentru andre3aph):

Bai, frate, şezi sexy ca asta e parerea mea. Cred ca nu ai pasit in H&M, si te crezi mucul cel mai mare de aici. Outfiturile de la H&M sunt de calitate. Cred ca tu esti singurul care a gasit doar carpele cu care fac curatenie femeile de serviciu de acolo tongue