| ancaanca a întrebat:

este ziua prietenei mele. (21 ani)
ce i-as putea cumpara. si nu oricee,
dau funda.

Răspuns Câştigător
| Julieღ a răspuns:

Bijuterii, parfum, o pereche de pantofi care ii plac, mergeti la Spa impreuna, un ceas, cartea preferata pe care nu o are inca, un catel / pisica (daca isi doreste)... sper ca te-am ajutat. Succes!

16 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

O trusa demachiaj cu 60 de nuante daca se machiaza, daca nu, un parfum si un set de accesorii ( bratara, inel, cercei, colier, combinandu-le cum vrei tu) sau o esarfa de firma...Mai poti sa-i iei un set de produse cosmetice ( se gasesc in farmacii, in gentute, si contin geluri de dus, sapunuri, sampoane, etc), o oja de culoarea preferata, sau daca ii plac plantele, o orhidee ( e sofisticata si eleganta) in ghiveci.

| Roxett a răspuns:

Pai, daca foloseste, poti sa-i cumperi o trusa de cosmetice, accesorii (bratara, ceas, colier), un parfum (daca stii ce i-ar placea), o orhidee in ghiveci (daca-i plac florile), o rama foto sau un album cu pozele voastre. Daca este mai copilaroasa un ursulet mare de plus.

| danielaxyz a răspuns:

O amuleta

| teiube a răspuns:

Pai vez ce ii place pote sa ii ei parfumul preferat sau accesori daca ii plac vreo bijuterie sau ceva care sa ii aduca aminte de tine sau ceva decare are nevoie si ai auzit-o ca nu are mult succes

| OanaVlad a răspuns:

Cumparai o floare... o orhidee

| lor3nutza a răspuns:

Un cadou frumos ar fi de exemplu un buchet frumos de flori, o esarfa mai specila (doar daca sti ca foloseste), o cutie cu bomboane dar nu de oricare straina daca gasesti daca nu milka sau ceva. Sper ca te-am ajutat

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pai ai putea sa ii iai o rochie fa-te interesata si intreab-o ca ce i-ar placea sa primeasca de ziua ei de nastere si ii aranjezi o petrecere surpriza cu multi invitati cu cei mai buni prieteni ai ei cu decoratiuni si daca aveti niste filme mai vechi cu cand era ea mica sa le puneti sa le vada toata lumea o sa fie un moment dramatic pentru ea

| ucatati a răspuns:

Poti sa-i fc un cadou personalizat - ca o cana cu fata ei sau altceva si ar fi cool sa ii dai si o punga de cadou pe care sa scrie cadou de criza, ca sa o amuzi. ori ceva de ii place ei muult.

| iuo a răspuns:

Depinde de cati bani ai da. Io am 22 de ani si mi-as dori o rama foto digitala,un album cu pozele cu noi in el,o rochie,pantofi,parfumuri,seturi de machiaj, de manichiura, carti...etc. Sper ca ti-am fost de folos

| ramona_3149 a răspuns:

Iai putea cumpara un colier frumos dar modest (nu prea scump) sau un telefon cosmote joy ca nu-i mult (359 RON) funda?

| keissy a răspuns:

Salut! ai putea sa-i cumperi o pereche de cercei cu pene sau o geanta.daca nu-i prea interesata de astea,incearca sa-i iei o carte sau sa-i faci un album cu pozele voastre. ceva ce ar putea pastra toata viata ar fi perfect, o bijuterie sau o carte, ori ceva facut manual. sper ca te-am ajutat

| IePuRaShUtAu a răspuns:

Poi depinde poti sai cuperi un ursulet mare tare sau chesti de genu sau sa mergeti intr-un loc voi doua exemplu la mare (asta i-am facut cadou prietenei mele si sa bucurat are 19 ani) bine depinde ce gen de fata e daca e mai nebunatica fai cadou ceva nebunatic ( cadou frumos un animalut ). Funda plizzz :X

| IePuRaShUtAu a răspuns:

Eu zic sai faci cadou un ursulettt mare tare tare sau o excursile la mare ceva de ganu ori un animalut frumos si adevarat nu stiu (eu prietenei mele de 19 ani i-am facut cadou o excursile la munte ) i-a placut (sper ca te-am ajutat ) Funda :X plizz

| IePuRaShUtAu a răspuns:

Nici eu nu mai stiu unde m-am duc cu prietena mea ori la munte ori la mare dar i-a placut n-am aventurat mul in excursi si in fiecare an plecam in una mai ales de ziua ei

| DenyDeny_2299 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou este ca esti prietena ei dar daca vrei sai cumperi ceva cumparari ceva cercei!

| Madaallinaa a răspuns:

Pai eu una as zice sa ii cumperi ceva care o reprezinta defat ai putea sai cumperi orice pentru ca ea va aprecia lucrul ca nu ai uitat de ziua ei si ca pentru ea tu contezi...baftawinking