| Stan_Samira_1990 a întrebat:

Eu am parul negru, ochi negri si tenul inchis, maine doresc sa imi fac suvite sau sa ma vopsesc, ce mi-ati recomanda sa imi fac si ce culoare (Multumesc mult) Dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| cokko a răspuns:

Vopseste-te ciocolatiu si fa-ti niste suvite rosu inchis, sigur culoarea pigmentului tau da bine cu ce am zis eu!

5 răspunsuri:
| dianalalala a răspuns:

Blonda in nicun caz - avand tenul inchis nu o sa dea bine ..mai curand sa te faci o nuanta de ciocolatiu, sau un roscat inchis visiniu. Suvite nu ..ie sincer imi place mai mult ori parul vopsit tot ori deloc

| nutzic a răspuns:

Incearca roz cu albastru, mi mi se pare misto!

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| abriella a răspuns:

Fa-ti ombre.eu zic ca albastre, mov sau blonde ar fi perfectehappy

| MauiThePreacher a răspuns:

Roşu şi roz ar arăta oribil pe părul tău.
Totuşi, albastru ar fi ok. thinking