| digitalchocolate a întrebat:

Buna eu sunt satena si ma gandeam sa imi fac o suvita albastra, credeti ca merge la culoarea mea de par? daca nu ce culoare ar fi potrivita? sau pe parul saten nu arata bine suvitele? ce credeti?:}

Răspuns Câştigător
| Lulu_9887 a răspuns:

Ca se se vada bine ar trebui sa iti decolorezi mai intai suvita. Cat despre aspect, e foarte frumos. datorita contrastului dintre culori. De asemea s'ar mai vedea bine si o suvita mov pe culoarea ta de par. Succes!

4 răspunsuri:
| Brigi_5231 a răspuns:

1. Nu mai sunt la moda suvitele.
2. Sincer n `a nici o idee ce suvita s `ar potrivi cu culoarea ta. Da `oricum. nu iti fa. Eu mi `am facut roz [am parul negru], cu vopsea si la urmatoarea spalare mi `o iesit portocaliu :-&. Si coafeza aia tampita mi `o patat si blugii [in finee. oh go on ]
Deci nu iti strica parul cu suvite sau alte chestii. sau fa `ti verde. nu albastru :p.
Bafta big grin.

| niNNu a răspuns:

Se vede dar nu tare. verde/albastru se vede.

| kikita99 a răspuns:

Nu cred ca merge albastru dar iti sp sincer ca o colega d a mea are i svita mai mare facuta p o parte si este rosie acea suvita. iti sta super si daca tio faci sa o faci pana jos inclusiv si varfurile

| allyXuTzAally98 a răspuns:

Culoarea albastru se potriveste foarte bine pe Parul Brunet adica negru, Pe Parul tau Ar Arata Bine O Suvita Blonda. Incearca Cu Pudra, Se Face Imediat Si Iti arata Un Blond Foarte Frumoos!