| ninaelenadobrev a întrebat:

fata mea este ovala si am buzele mari si obrajii tot mari,in poze ies aiurea din cauza asta, ce tunsoare mi-ar trebui pentru a nu le pune in evidenta si a le face sa para mai mici?

3 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Buna si tie!
Poi vezi k exista un program de modificat poze, din cate stiu il folosesc astia de la tipografia revistelor!
Nu stiu exact numele programului, iti pui o poza cu tine pe pc si cu ajutorul programului respectiv poti sa vezi ce tunsoare tear prinde mai bine!
Am vazut la un baiat ca avea programu si mior aratat!
Sa auzim de bine, cred ca e singura posibilitate sa te ajut, daca lasa-i facebook si sa fi intrat pe el la pozele tale, asa poate aveam o parere!
Sa auzim de binehappy