| Andrellicious a întrebat:

Buna fetele.Imi sugerati si mie un model dragut pentru unghii false sau eventual un site cu modele? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Uite aici un site cu modele foarte frumoase :). Sper sa-ti fie de folos ^_^!

http://deeaandreea26.sunphoto.ro/Modele_de_unghii_super_tari

6 răspunsuri:
| CatalinaKaty a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/cutepolish uite aici destule modele pentru o viata intreaga. Funda?

| violetflyer a răspuns:

Stiu un site dar e in spaniola. Mai bine iti zic cateva modele, adica tu le poti face, de exemplu: iti dai unghiile cu oja alba, si din fasii de scoci le lipesti pe unghii cum vrei. Dai pe unghii un strat de alta culoare, si cand scoti scociul, iese 2 culori, fiindca in unele parti cea alba a fost protejata de scoci. Poti face asa si in forma de patrat, triunghi, etc.

| QueenEllie100 a răspuns:

As zice sa incerci ceva chic si o culoare care t-i se potriveste tenului tau. FUNDA?''