| smile4u a întrebat:

Buna fetelor! Am o intrebare: exercitiile pentru sani chiar ajuta la cresterea sanilor? Le-ati incercat? Ce parere aveti? spuneti-mi si mie care sunt mai potrivite, cele mai bune va rog. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| loveyourkiss a răspuns:

Nu stu daca ii ajuta sa creasca, da sunt bune pentru ca ii fac mai fermi si ajuta la mentinerea lor pentru ca odata cu trecerea timpului sanii se lasa da exercitiile ii ridica si ai putea sa faci dusuri cu apa rece sau alternezi apa rece cu cea calda, dar sa termini cu un jet de apa rece big grin. Simnte-te bine in pielea ta! Succes

3 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Banuiesc ca ai primit destule lamuriri in cele 4 intrebari identice pe care le-ai pus. Ma uimeste faptul ca nu ai descoperit inca unde lipseste cratima in intrebarea ta si ca ar fi cazul sa afli de ce se merita sa o pui.
Acum intrebarea mea e: de ce mama naibii vrei sani mai mari? Ce crezi ca avantaje o sa ai?

| Doηηa a răspuns:

Nu încerc așa ceva...
Știu ele cât trebuie să crească.

| dasadasayahooro a răspuns:

Www.facebook.com/carageagaby . cu deosebit respect va rog sa dati un like pe profilul acestei pagini de facebook .ajutati copii bolnavi de cancer iar daca doriti , distribuiti pagina 1 like = 1 $