| Christiana03 a întrebat:

Buna,fetelor! Am o mica problema, si as avea nevoie de niste sfaturi din partea voastra pentru a o solutiona.Deci,chestia e asta: am parul scurt (spre mediu).Ok,recunosc,e greu de aranjat,capricios si tare-tare des,cu firul gros,si cind il aveam lung se aranja OK, dar acum-capetele ies in partea de exterior si lucrul asta ma irita la culme! Daca e sa fie par scurt,vreau sa fie cu volum,cu capetele orientate spre fata mea,care sa para un par sanatos (OK,al meu nu arata neaparat nesanatos,dar chiar nu-mi place cum se aranjeaza) de aceea am nevoie de un sfat din partea voastra:masti,solutii,pieptanare speciala,orice. Apropo,nu stiu daca ajuta cu ceva,dar parul e gras.
Ei bine, mersi de ajutor!

2 răspunsuri:
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Il ai ca al meu si eu patesc la fel. daca il vopsesc 1-2 zile e ok si respir usurata, apoi un calvar.Eu folosesc sampon shauma si sprayul de par aceiasi gama.Iar la aranjat ma ajuta foarte mult peria rotativa.https://www.google.ro/......ps?/search
Succes!

| RaluMik0 a răspuns:

Sampon shauma