| lorenmorgan a întrebat:

Buna fetelor am o problema in privinta machiajului. forma feţei mele este rotunda pare puntin ovala sprincenele mele sunt negre isi sunt ascutite in forma de,, triunghi" cind ma machiez cu fard mereu arat aiurea intre sprinceana si baza genelor este distanta mare deoarece glanda lacrimala este mare, si de aceea ochiul meu pare a fi mic. Fetelor imi puteti spune ca forma are ochiul meu si care machiaj mi se potriveste?

2 răspunsuri:
| anqwe a răspuns:

Schimba-ti forma sprancenelor (cel putin asta cred ca te va ajuta, nu te stiu :** )