| LittleRose a întrebat:

Buna fetelor! Cum vi se pare placa Tribal Remington S1001CHT? Parul meu este ars si din acest motiv nu sta drept decat 5 minute dupa ce il indrept.Acum am o placa mai putin buna.Credeti ca imi va sta drept cu aceasta placa Remington? Curand merg sa ma tund pentru a ramane cu cat mai putin par ars.Multumesc anticipat. Fundita+vot.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Draga mea tu ai parul ars si ti'l faci in continuuare cu placa? Vrei sa iti distrugi parul? Placile de la Remington sunt foarte bune insa trebuie sa iti alegi o placa buna. Placa cu care te faci tu mai rau iti va arde parul. Mai bine tine'l strans in coada, nu conteaza doar nu ti'l mai face cu placa. Poti sa te faci cu cea mai buna placa din lume si tot o sa iti arda parul mai rau decat e. Eu iti spun sa lasi placa aia intr'un colt si sa nu o mai folosesti cel putin 6 luni pentru. a ti se regenera parul. Du'te si tunde'ti varfurile ai zonele in care parul este foarte ars.Asta trebuie sa faci in fiecare luna. Foloseste sampoane pentru. a regenera firul de par si daca totusi vei revenii la placa iti recomand placile astea, le am si eu si sunt foarte bune+ sa iti cumperi un spray ce protejeaza parul inainte de al indrepta. http://www.emag.ro/......ri--pS6500
http://www.emag.ro/......ri--pS2044

| SweetSecrets a răspuns:

Eu stiu ca placile de la Remington sunt cele mai bune.:)Uite un site cu pretul placii si pareri despre aceasta:
http://www.remington-style.ro/......HT-69.html
Fundaa ♥ ♥?

| Allexandraaa a răspuns:

Iti va sta drept daca iti cumperi o placa de la Remington care costa cam 110-120 de lei in magazine, iti vei tunde varfurile arse si vei renunta la placa vreo 2 -3 luni cum am facut si eu.winking