| skriil a întrebat:

BUna fetelor. E ok sa porti colanti la scoala? 2-la inceputul lui septembrie prin magazine se gasesc camasi lungi? mersi mult.

5 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Normal ca se gasesc camasi lungi big grin. Atunci este sezonul lor. Si eu imi iau tot atunci. pentru ca gasesc diferite modele si marimi :*. papa :*

| skriil explică:

Ook.ms cred ca cei simpli sunt ok cu camasi lungi.dar camasi lungi gasesc la inceputul lui septembrie in magazine?

| BrownyBrown55 a răspuns:

Daca vrei sa porti la scl, ia-ti si un tricou lung peste fund, sau o rochie si niste balerini

| fericitaaaa a răspuns:

Nu purta colanti la scoala... ca char nu e prea frumos e ca si cum ai merge desbracata o camasa e upuer ok cu niste blugi stramti si camasa e ok si lunga da e mult mai ok mai scurta si bagata in pantaloni:*

| Corina_2584 a răspuns:

Eu una spun ca da, depinde si de regulile scolii.
De exemplu: poti purta colantii peste niste pantaloni scurti, cu un tricou alb sau maieu.
Poti purta colantii si cu un tricou/maieu mai lung sau peste o fusta scurta, sunt multe variante de a purta o pereche simpla de colanti.
Sfat: nu purta la scoala colanti luciosi sau 3/4. cei mai buni sunt aceia simplii, lungi.
Funditaa?batting eyelashes