| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

fetelor :* peste o luna am un bal. imi fac de acum griji cu ce sa ma imbrac. laughing cu ce as putea` sa ma imbrac. in afara de rochitse. daca se poate as vrea ` si poze. multumesc >:d

3 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

O nu! inca se mai poarta haine la baaall? Apropo de poze, si noi vrem poze.
Obs: exista imbracaminte de zi normala, de evenimente ca cel in cauza, de innmormantare, de strand si altele. Mai concret, de ce mireasa mai imbraca rochie cand ar putea sa fie Trendy si sa poarte doar pojartiere? De ce pe mort il imbraca in costum cand i-ar fi mai comod in pantaloni scurti si-un tricou? Si de ce tu sa porti rochita la bal cand ai putea purta o salopeta de la combinat+casca? Fi fata serioasa du-te in trening ce atata rochii frumoase sa arati ca o printesa. Doar nu vrei sa te confunde lumea nu?

| Miha a răspuns:

Scuze ca nu raspund la intrebare happy
Dar nu merge sati las mesaje confused
Daca vrei sa vorbim pe mess(am vazut ca mi-ai dat add) e sunt in jurul orei 8-9 online. Sau dimineatahappy Cand poti vorbimwinking Pupici :*

| gabitza_4576 a răspuns:

O pereche de colantsi cu o blussa mai lungutza ar arata destul de bine si cu o pereche de converssewinking sau o bluza mai deosebita cu o pereche de balerini si o fustita in caruri e perfectawinking succes love struck