| danyella12 a întrebat:

Buna fetelor:* Sambata sau duminica o sa ma duc la intalnire prin parc cu prietenul meu :d. dar nu stiu in ce sa ma imbrac, ce credeti ca ar fi mai potrivit?:* mersi frumos. FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Hmm pai avand in vedere ca este o plimbare prin parc iti recomand fie sa te imbraci intr-o rochie floarala(doar este primavara) si cu un machiaj natural, sau cu un maieu simplut si lungut pe care sa-l porti fie cu o pereche de blugi casual fie cu o fusta.

Iti recomand sa te imbraci cat mai natural si fresh pentru ca asta este trendul anul asta happy

Good luck!

xoxo Vanilla

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cred ca ce-l mai inspirat e in sutien si bikini sau in bikini si sutien laughing

| blonda90 a răspuns:

Du-te-n chiloti! o sa ii placa prietenului tau smug

| MissExtasy95 a răspuns:

Daca e frumos afara iti poti lua o rochita sau fusta si bluza care sa se potriveasca. Daca prietenul tau e mai inalt poti purta pantofi cu toc dar nu prea inalti. Sau ca sa fii mai lejera iti poti lua blugii tai preferati si o bluzita/tricou. Daca te imbraci asa cum iti place atunci vei vedea daca si el te place cu adevarat. Nu te imbraca cu ceva care nu te caracterizeaza...el se va indragosti de tine nu de hainele tale big grin parerea mea:*

| Taylorrrrr a răspuns:

Eu m.as inbraca cu o rochita eleganda..neagra sa zicem si niste cizme [scurte] cu toc de 10 cm. Si daca e frig o geaca neagra! Funda:*?

PS : Bafta la intalnire!happy

| mihaela19955 a răspuns:

EU,m'as imbraca intr'o bluzitza roshie si o fustita finutza de culoarea neagra si cizme, nu prea nante...