| Doηηa a întrebat:

Buna fetelor! Sunt potrivite pentru clasa a IX-a(adica nu sunt exagerate?)?
http://www.hm.com/ro/product/13132?article=13132-A
Le adoooor!

Răspuns Câştigător
| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Sunt super dragute, daca chiar le vrei pai ai face bine sa le iei, pentru ca sunt sigura ca vei arata foarte bine in ele. Si in plus nu sunt deloc exagerate si sunt perfecte pentru clasa a IX. Prin faptul ca se pot asorta la orice, ele sunt comode, dar si vor atrage atentia privitorilor. Sa le porti cu placere!laughing

5 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Cam exagerate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sunt frumoase, elegante si par si comode. Si se potrivesc la orice tinuta (mai putin sport).

| xFakeSmilex a răspuns:

Nu sunt exagerate, chiar deloc. Tocul este mic si patrat deci sunt foarte comode.
Si in plus se pot asorta la foarte multe tinute.

| SwEetAnnIs a răspuns:

Eu spun ca sunt foarte frumoase si potrivite, au un design foarte frumos si dupa cum asata sunt si comode

| CristinaMihaela91 a răspuns:

De ce nu ar fi? imi imaginez ca sunt si comode avand in vedere ca tocul este destul de mic.
sa le porti cu placere