| DyDyuKa a întrebat:

Buna fetelor, voi ce corector dintre acestea preferati? [ as dori pareri daca ati utilizat voi sau o persoana apropriata ]
http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?pro dCode=21351 sau http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?pro dCode=15033
?

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Buna!
Eu le-am folosit pe amandoua si am ramas la varianta a2a.
Primul corector este mult mai bun pentru zona ochilor, adica cearcane, sau de asemenea este foarte bun ca baza pentru fondul de ten, dar daca il aplici singur se vede destul de urat si nici nu acopera 100%.
Al doilea este mult mai fin si are avantajul faptului ca il poti aplica cu pensula sau burete si astfel acopera mult mai bine.

Eu iti recomand al doilea corector.

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Al doilea.

| Nolkyz a răspuns:

Al doilea.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Pe primul îl am eu, iar pe al doilea îl are mama.[il mai fur și eudevil].
Îl aleg pe cel de-al doilea.

| DyDyuKa explică:

Multumesc pentru pareri

| 4everkid a răspuns:

Buna,eu l-am folosit pe primul si mi se pare destul de bun