| Melena73 a întrebat:

Buna fetelor, voiam sa va întreb dacă ați mai dat vreodată comanda de produse de la kiko Milano?
Am plasat o comanda pe data de 14, a fost confirmată și livrata spre țara însă după un timp de așteptare de 2 săptămâni am primit un email in care scria ca, comanda a fost returnata de unde a plecat. Am așteptat sa-mi între banii in cont după ce mi-au făcut returul și am plasat alta comanda, pe data de 6 februarie iar astăzi a fost livrata către țara... in email scrie ca va ajunge in 10 zile. Ați avut vreo problema cu livrarea la ei?

1 răspuns:
| Gabryel85 a răspuns:

Dar nu poti sa urmaresti si tu comanda pe site-ul lor, al curierului sau al postei, dupa caz, ca sa nu o mai ratezi atunci cand soseste?