| LikeABossBaby a întrebat:

Buna happy Folosesc produsul Gerovital Plant Tratament - Lotiune regeneranta pentru par cu petroleum este bun? in cat timp isi face efectul? are efecte negative asupra parului? are ceva daca stau mai mult timp cu el in par? HELP ME worried

2 răspunsuri:
| nicoleta01 a răspuns:

Off ce amintiri neplacute am de la acel produs! trebuie sa-ti pov experienta mea neplacuta si a ma imultor prietene. dupa utilizare am folosit exact cum scrie pe sticluta mi.au aparut eruptii pe fata! daca nu stii ce sunt un fel de cosuri sparte dei foarte urat si derajant. si nu numai mie mi s-a intamplat ci si aolor fete. acum nu stiu daca vei patii la fel. sper sa nu dar ai grija. sad

| Ayra a răspuns:

Este foarte bun.

Insa dureaza pana isi face efectul - cam intr-o luna. Dupa vreo 2-3 luni de utilizare vei vedea cum incepe sa creasca pufulet, semn ca parul se regenereaza. Daca poti sa suporti mirosul, stai cat trebuie cu lotiunea.

Iti recomand sa folosesti intreaga gama de la Farmec pentru regenerarea parului - gasesti mai multe detalii pe www.farmec.ro si, daca iti permiti, sa iei si vitamine pentru par si anume http://www.e-apoteca.ro/product_info.php?products_id=1972 : iei 2 pe zi si va merge perfect.