| yyyyy a întrebat:

Geanta de la Avon, Herve Leger este dupa parerea voastra frumoasa? Daca ati cumparat-o sunteti multumite de ea? Am auzit ca nu are fermoar ca sa se inchida, asa este? Se poate purta la liceu? Despre parfumul Herve Leger Ete ce parere aveti? Funda si voturi. Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| teolove a răspuns:

Eu nu iti sugerez sa mergi cu ea la scoala o are o colega si toata lumea face glume pe seama genti ei si tocmai ea a spus ca nu este multumita deloc de ea si da nu are fermoar. Oricum de parfum pot sa iti zic ca sunt destul de multumita miroase bine insa nu persista prea mult. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic ca e practica pentru scoala si incapatoare, are fermoar.Dar seamana mai mult cu o traista de mers la piata si eu nu cred ca mi-as lua-o.Parfumul Herve Leger Ete miroase frumos, dar nu persista deloc tongue