| adina123 a întrebat:

imi dati si mie un site unde pot vedea brosura avon, campania 15 2011, va rog. dau funditta

7 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Http://www.ca.avon.com/PRSuite/eb15.page?LANG_CD=en_CA incearca pe aici...dai click pe revistele alea si ca sa schimbi paginile dai pe Next in dreapta sus

| Bibuu09 a răspuns:

Http://www.retete-bune.net/......osura.html trebuie ca sa vezi revista sa dai pe aici unde scrie rasfoieste revista da click unde scrie aici funda plzzz

| Nicole_5638 a răspuns:

Http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/pr_ebrochure.page

ai 2 bosuri, banuiesc ca le vrei in romana nu in engleza :) spor!

| Nicole_5638 a răspuns:

Doar ca borsura la campania 15 va aparea in 2 saptamani happy

| clau_1550 a răspuns:

Http://www.facebook.com/......media/set/ incearca aici... sau http://www.facebook.com/brosura.avon?sk=photos daca ai facebook. sper ca te-am ajutat :*