| DonTCaRe a întrebat:

Imi plac foarte mult sepcilede repperi dar nu stiu in ce magazine le pot gasi. Spuneti-mi si mie niste magazine un de pot gasi aceste sepci sau un site de unde le pot comanda online.Mersii fundita

4 răspunsuri:
| ஐKatsu a răspuns:

La Mall :]

| NoBodyByMe a răspuns:

In Bucuresti le gasesti cam peste tot dar sunt si magazine speciale pentru detalii da.mi mesaj

| Viper98 a răspuns:

Unde traiesti?
In oras sau la tara?straight face, daca la sat la Second Hand poate gasesti laughing.

| Birsan_Alex_1998 a răspuns:

Gasesti sepci rap cu livrare gratuita la http://sepci-online.ro/magazin-online/sepci-rap. In opinia mea au modele foarte cool, la un pret convenabil, incep de la 45 lei.