| pampam_8789 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva daca la unghiile tehnice cu tips, la intretinere se schimba si tipsurile sau doar jumate din material?

1 răspuns:
| SaschaM a răspuns:

Dupa 2-3 intretineri (la care se pune material nou pe zona crescuta la cuticula), fie ramai cu gel doar pe unghia ta, fie iti schimba tipsul. Tipsul fiind lipit pe unghia naturala, cu fiecare intretinere creste o data cu unghia si este scurtat deci la un moment dat dispare complet. Mai bine iti faci constructie decat tips.