| dieanuk a întrebat:

imi puteti da niste site de haine pentru fete de 14 ani? site d une pot comanda haine online dar sa fie si la niste preturi accesibile. FUNda

in afara de okazii.ro

Răspuns Câştigător
| RebecaBaa a răspuns:

Pai si eu am 14 ani si imi cumpar multe haine destul de dragute de pe miniprix.ro thinking

4 răspunsuri:
| Shopiaalin a răspuns:

Www.kurtmann.ro
gasesti haine superbe! + sunt de firma! + pret foarte bun! + se fac si reduceri uneori - 20%. pana la 70 %
Funda:)?

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Incearca Zaara, Takko-fashion, Prima Bella.Eu de aici imi cumpar.Mai poti incerca si in Mall-ul din Timisoara:Adidas,Nike,Puma, Lacoste, Croco...Ma rog astea ...cateva dintre ele sunt fireme de papuci :*
FUNDA?(:

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa