| OnlyGirl50 a întrebat:

Buna!
Imi puteti da si mie niste site-uri cu bascheti mai grosi de toamna sau imi puteti spune niste locuri din Bucuresti din care imi pot cumpara.
Au inceput vanturile si ploile si ma pregatesc de anotimpul rece.
Am zis ca in aceasta toamna sa ma imbrac in gri pentru ca ma prinde foarte bine griul la imbaracaminte si incaltaminte.
Vreau niste site-uri si cu geci (gri sau daca nu imi puteti spune niste locuri din BUCURESTI (mall-uri sau ceva de genul) sau orice de genul asta dar sa nu fie exagerat la pret ) laughing

Merci muult :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Maidanezul a răspuns:

Indiferent ce cumperi sa fie din piele originala.Nu pune chestii ecologice (facute din peturi) doar numele de ele si faci iritatii la picior.Mai bine pantofi sau ghete rromanesti dar din piele adevarata