| Alesia1234 a întrebat:

Buna! Imi puteti recomanda cateva tratamente pentru a scapa de porii dilatati?

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

Poti incerca un gel de curatare cu acid salicilic, un toner astringent, o crema cu niacinamida, masca cu argila si sa folosesti apa rece cand speli fata. Depinde si cati bani ai la dispozitie. Uita-te pe rafturi in supermarket (garnier sau nivea eventual) sau la farmacie unde o sa gasesti produse de la branduri mai scumpe.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Porii dilatati de unde?

| Adry05 a răspuns:

Rutină în primul rând la cara adaugi niacinamida. intră pe grupu de Facebook the ordinary românia și citește acolo