| Anonimus61626 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste ghiozdane pentru barbati? Pentru scoala funda

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Părerea mea este să mergi la Intersport. Găsești ghiozdane bune și de calitate. Eu în liceu mi-am cumpărat de acolo și au fost foarte rezistente. Găsești diverse culori și diverse firme (Nike, Adidas). Eu am fost foarte mulțumită de alegerea făcută. Poți arunca o privire și pe site-ul acesta http://www.intersport.ro/......109723.htm dar cel mai bine e să mergi chiar acolo.

Toate cele bune și succes în noul an școlar!

| Florentina9210 a răspuns:

Ralph Lauren!