| cryss_6160 a întrebat:

Imi puteti spune un sait unde imi pot face un regim personalizat gratis?

Răspuns Câştigător
| oana22simonik a răspuns:

Http://www.csid.ro/calory-calculator/ aici iti poti face propriul tau regim.Iti pui alimentele care ai vrea sa le mananci si ce cantitate si ti se calculeaga caloriile, lipidele, glucidele si proteinele care le contin alimentele alese de tine...bafta la regim;)

4 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/ in jos in dreapta pe la mijloc apare calculator d ecalorii zilnice iti scrii datele acolo dai calculeaza calorii dupa care iti apare rezultatul de cat ai nevoie iar jos scrie alege-ti aici propriul meniu

| Simona a răspuns:

Se scrie site!

Si in legatura cu intrebarea ta, nu stiu!

happy

| MamasitaJj a răspuns:

Buna! Acest Site te ajuta sa-ti faci o dieta personalizata;) Succes! http://dietapersonala.com/? user_id=2

| oana22simonik a răspuns:

Http://www.csid.ro/calory-calculator/ aici e gratis...si iti poti alege ce ai vrea sa mananci si ce calorii,proteine,lipide, glucide, etc...siti poti face propriul tau regim :)