Întrebare recomandată | Justdreams a întrebat:

Imi spuneti si mie,va rog frumos,un salon din targu-jiu unde as putea sa ma aranjez la par si pentru machiaj, dar mai accesibil la pret, sa imi spuneti si preturuile daca stiti. Multumesc!

3 răspunsuri:
| frankyminune a răspuns:

Salut,suna la 0766539440, este o fata care lucreaza la un salon din sadu, iti va spune pretul si vei face o comparatie cu preturile din targu jiu, fata de la sadu este foarte buna, daca ai drum pe acolo te rezolva fain. succes

| alexdento a răspuns:

Buna sunt barbat bine facut stilist meserie, am sa te fac gratis