| ZamA a întrebat:

Buna in martie merg la o cununie civila ce as lua pe mine mentionez ca am sanii mici?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Uite site-ul asta! L-am citit si eu ca si eu am sanii mici(eu zic ca sunt niste sfaturi bune):
http://stil.acasa.ro/articole/308-cum-sa-te-imbraci-cand-ai-sanii-mici.html

| AleandraIleana98 a răspuns:

Pai daca ai sanii mici eu ti-as recomanda o rochie cu volane sau bufanta in zona saniilor

| alexutzu00791 a răspuns:

Silicoane

| e m i l y a răspuns:

Iti poti lua o rochita cu volanase in zona pieptului. De preferat sa fie intr'o culoare deschisa, deoarece aceste culori maresc optic anumite parti ale corpului.