| anonim_4396 a întrebat:

Bună, in Pallas Mall Iași este un stand la nivelu unde e DM ul pe acolo, au parfumuri din franta, imi poate spune cineva numele standului va rog?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cunoastem, du-te tu si cauta l, daca nu ai vaccinul facut stai acasa nu te primeste fara certificat de vaccinat/ă, ce varsta ai?

| Maria12340036 a răspuns (pentru Catrice):

M am uitat pe site la magazine numai ca nu este, de asta am întrebat poate știe cineva, oricum mulțumesc de ajutor

| Maria12340036 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt din Iași ieri am avut cum sa ajung dar nu am fost atenta la nume si m-am ales doar cu o monstra care n are scris nimic

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Maria12340036):

Mostră asa se spune corect nu monstră

| Catrice a răspuns (pentru Maria12340036):

Te uiți data viitoare când mergi.