| Shalalala123 a întrebat:

Intrebarea asta e mai mult pentru fete happy Care stie cam cat costa extensiile de par? Si de unde pot sa cumpar?[sunt din jud. aradon the phone Msyy mullttt :*:* >Fundyy:

Răspuns Câştigător
| LiaGore a răspuns:

Pai depinde de care vrei...made in china costa 3 lei si ti le pui singura. Extensiile care sa te tina ceva timp costa intre 500 si 1000 lei noi si le pui la coafor, pot fi si mai scumpe dar nu cred ca te dau banii afara din casahappy. Poti sa te duci la coafor si sa intrebi de extensii

8 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Eu mi-am luat extensii lungi cu clipsuri de la o tipa de pe internet. Pe 2 suvite lungi si late am dat 65 RON. Daca te intereseaza da-mi un mesaj si iti dau id-ul tipei respective.

| gabylovee13 a răspuns:

Din tm

| Peto a răspuns:

In jur de 3 milioane cam asa pana in 5 si eu is din arad insa nu m-am interesat unde este numa preturi:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta. atat

| ardillabicolor a răspuns:

Vezi aici http://extensii-perfecte.ro/ Ai detalii despre tot si ti le livreaza direct acasa.

| loredanna a răspuns:

Da de ce nu te interesezi la un salon? pentru ca difera in functie de lungime de grosime... oricum sun scumpe

| alynutza_9712 a răspuns:

Buna. Daca vrei extensii lasa-mi un msg.Am din par natural la numai 250 de lei.

| irinutza000 a răspuns:

Eu sunt din slobozia aici o extensie costa 3 leiwinking