| MeMe123 a întrebat:

luna asta pe 10 facem pozele pentru album de sf. clasei a 12 a... si nu am o idee cu ce ma imbrac... ma puteti ajuta cu o idee? (baiat)

3 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Costum! Dar iti recomand papionul ca sa nu fie exagerat de formal iar daca iti place sa te joci cu (,) culorile, nu ezita sa-ti gasesti un papion colorat! Poate rosu?

| losseru a răspuns:

Depinde de buget.eu daca as avea destui bani si as fi in locul tau m-as imbraca cu o pereche de esquivel shoes de culoare maronie netezi si putin luciosi.i-as asorta cu o pereche de pantaloni de tip clasic(nici blug dar nici stofa. ceva intre foarte eleganti) de culoare alba spre crem(vezi sa fie culoare intreaga si sa nu aiba lanturi si alte aiureli). cureaua trebuie sa fie neaparat maro pentru a se asorta cu pantofii si poti purta o camasa alba total sau putin albastruie deoarece se poarta acum(sa nu optezi pentru alte culori gen rosu sau negru pentru ca nu "dau bine la ochi".in acelasi timp sa nu folosesti camasi cu carouri sau flori).as opta pentru un papion bluemarin si bineinteles nelipsitul sacou caruia i-as da o culoare maronie inclinata spre gri.
pont:sosetele sa se asorteze cu pantofii si camasa!

| teo2 a răspuns:

Buna. La liceul meu fiecare clasa a avut cate o tema. Unii cu alb si negru, altii cu negru si rosu, etc. Fiecare se îmbracă cum se simte bine şi cum îi stă mai bine. Oricum, bănuiesc că trebuie să te îmbraci elegant, nu? Pai costum şi cravată. Maybe something like this: https://www.google.ro/......ps?/search Ceva de genu s-a imbracat un baiat si chiar a aratat bine :). Oricum..bafta :*