| Iulikutzzaa a întrebat:

Buna,Luni incepe scoala cu ce sa ma imbrac? Funda repejor

Răspuns Câştigător
| Ella3133 a răspuns:

Cu o pereche de blugi
tenesi
un tricou
si un sacou/plover

6 răspunsuri:
| illloveyouforever a răspuns:

Citeste aricolul asta, are tinute oentru toate stilurile si varstele potrivite pentru inceput de scoala http://style-lessons.blogspot.ro/......ma-zi.html

| GroparuVesel a răspuns:

Pai ar trebui sa incerci hainele si poate si niste "Fiecare are stilul lui.", fiindca daca iti spunem cu ce sa te imbraci ori esti proasta ori daca vede alta raspunsurile si vine imbracata la fel o sa faceti crize pe acolo.tongue

| CeaCuMasca a răspuns:

Du-te dezbracata.O sa ai mai mult succes.

| KingMidas a răspuns:

In COstum de mire laughing

Glumeam, imbracate in costum... daca ai

| BubblesBlossom a răspuns:

Cu haine

| SelAnneMarie a răspuns:

Cu o pereche de blugi, tenesi camasa alba sau un tricou alb. si vesta eu asa ma imbracwinking happy