| nuamnume_1273 a întrebat:

mai ales pentru fete acest video :http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u/1/-bjOB4zS0 uE deci ce puna dupa lapte e gelatina normala? merita incercat asa ceva?

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Gelatina normala, fara gust de fructe.
Eu am incercat si a mers.Succes!

| marrr a răspuns:

Pui o lingurita de gelatina nearomata[o gasesti peste tot, eu am luat-o din Kaufland] pe unde gasesti gelatina normala sau acele pliculete de la Doctor Oetker cu budinca], apoi adaugi o lingurita de lapte si daca nu ai la microunde secunde[10 secunde trebuie tinuta], pune-o intr-un ibric, dar las-o 10-14 secunde, sa nu se intareasca.
Apoi ia-o de pe fundul ibricului cu o lingura si pune-ti-o pe nas sau barbie si asteapta sa se usuce:d.

| tina28 a răspuns:

Da e gelatian normala...