| ChristinaO a întrebat:

Maine merg sa ma tund si vreau sa imi fac un breton cam ca si aici: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0
Acum, nedumerirea mea e cum ii explic coafezei ce vreau, ce fel de breton e cel din poza? Sau ar fi mai sigur sa-i duc pur si simplu poza?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Du'i poza. E cea mai sigura cale.

| Chérrrie a răspuns:

Mai bine ii duci poza, sa fii sigura ca o sa iti faca bretonul asa cum doresti.happy

| Anndrreiiutta a răspuns:

Eu am chiar acum breton ca acela si i-am spus coafezei ca vreau breton pe o parte si acum arat super bine scuze ca ma laud. Dar daca vrei sa fii mai sigura du-i pur si simplu poza. Pupici multi. Bye.

| JoAnne9 a răspuns:

Poza.