| LorenGray a întrebat:

Bună membrii ai TPU! Vă rog din suflet să mă ajutați cu ceva! Caut un tricou de la Adidas numit adidas Crop Top orice culoare și cu orice preț. Aveți idee unde l-aș putea găsi? Vă mulțumesc mult❤️

2 răspunsuri:
| anonimaalee29 a răspuns:

Incearca sa cauti in Hervis sau magazine sportive.

| Ella21052003 a răspuns:

Iti recomand sa incerci pe Asos, care livreaza gratuit in Romania daca comanda are o valoare mai mare de o anumita suma. poti incerca si in magazinele adidas, in special outlet uri sau pe site uri gen fashion days sau fashion up, desi cea mai larga gama de produse pe carevam vazut o pana acum a fost pe asos. Daca nu ai experienta cu comenzile online poti urmari videoclipul Andreei Balaban( canal Youtube.a fost postat acum vreo luna)