| EmyEmilush a întrebat:

Buna membrii TPU! as dori niste decoratiuni pentru clasa de sfarsit de an! vrem sa facem o surpriza pentru diriga! nu vrem ceva prea sofisticat dar totusi ceva impresionant! dau funda.scuze de sectiune

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decorati cu baloane, flori, pe usa de exemplu ati putea scrie clasa cu petale e trandafiri. Daca aveti niste poze de grup sau pur si simplu poze cu colegii in acesti 4 ani de cand sunteti impreuna sa faceti un proiect power point in care sa puneti pozele sau puteti sa le printati si sa le puneti prin clasa.

1 răspuns:
| deutSa a răspuns:

Eu la sfarsit de clasa a8a impreuna cu colegii mei, am pus bani si am luat multe baloane, le-am pus prin clasa si am luat si tuburi cu confetii si cand a venit dirigu le-am dat drumu.Am luat prajituri, suc si muzica. A iesit ceva foarte reusit!