| R_9329 a întrebat:

Mi-am luat placa de intins parul si merge si cu abur. Nu stiu cum sa pun apa si unde (am pierdut acea foaie :D). Placa este : http://www.onestop.ro/......Vap_0.jpg. [Ufesa Multi styler vap]. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Am avut si eu placa dinaceasta. Apesi pe chestiutele alea egre din lateral si tragi!

| anonymousxD a răspuns:

Am vazut si eu placa din asta intr-un magazin. sincer nu stiu cum trebuie sa faci cu aburii si apa. ma rog big grin. stiu ca este un raspuns stupid. mai bine cauti pe net :*. pupici >big grin

| AnnaRawrrr a răspuns:

Mergi inapoi la magazinul de unde ai luat-o si intreaba-i. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste chestii in lateral negre apesi si tragi :d