| evy_9787 a întrebat:

niste tratamente pentru unghii? funditaaa!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa le ai tari tine-le cateva minute in zeama de lamaie sau in ulei ''incins'' (caldut).

| Noir a răspuns:

Hey! cel mai des folosesc de obicei tratamente home made.cel mai eficient este cel cu seama de lămâie si ulei de masline.îți trebuie seama de la o Jumatate de lămâie si 3-4 picaturi de ulei de masline toate intr-un bol in care îți inmoi unghiile aprox.15 min. unghiile tale vor fi mai lucioase si mai puternice.astept răspunsul tau sa vad dacă si la tine a functionat.winkingsucces!

| Noir a răspuns:

Zeama*.scuze.rolling on the floor

| Deby a răspuns:

Http://e-unghii.ro/21-tratamente aici este un site cu tratamente pentru unghii

| Andreea_7542 a răspuns:

Uleiul de argan amestecat cu zeama de lamaie. eu folosesc ulei de pe www. uleideargan. com e de calitate

| melysa_8809 a răspuns:

Ulei de ricin sau daca nu ia un catalog de la un reprezentant de la avon sau oriflame sh sigur te ajuta ca si eu am avut problem ca nu imi crestea unghiiile sh am luat ceva de la avon pentru cresterea lor sh intarire sh am unghiile de 5 cm big grin spor la trebuie da-mi sh mie fundita:X:X: pls