| Lola956 a întrebat:

Buna!
O rochie ca aceasta:http://cdn.allshops.ro/......593143.jpg ar fi buna pentru un banchet?
Niste pareri :)

10 răspunsuri:
| BellaAndreea a răspuns:

Buna! Rochia este superba! Se potriveste foarte bine pentru un banchet! Sfatul meu este sa iti lasi si parul desprins, asa vei iesi mult in evidenta!

| JustMusic a răspuns:

Mie mi se pare foarte protivita love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareata22 a răspuns:

Sigur! O sa iesi in evidenta

| MadalinaaIoana a răspuns:

Buna!
Da, ar fi buna. Este chiar draguta

| Shara17 a răspuns:

Este foarte frumoasa si mie imi place da nu as alege.o chiar pentru banchet... nu stiu cum sa iti explic dar acel model de jaguar/ leopard nu prea merge la un banchet ci mai mult cand iesi in oras, ziua unei prietene, ceva. are dreptate assi iti trebuie ceva mai elegant ca de exemplu: https://www.facebook.com/....../photo.php
sau poti sa te inspiri din mile de modele: http://www.zonia.ro/promotii.html?p=5
Iti doresc mult succes! pup

| ஐKatsu a răspuns:

Rochia este perfecta pentru banchet! Iti dau niste sfaturi big grin ca accesorii poti folosi niste bratari gen leopard! sau culori de neon. Parul desprins! o gentuta neagra gen ( pliculet ). Si evident niste cercei care sa scoata in evidenta puppy dog eyes:*

Bafta! Distractie placuta puppy dog eyes

| assi a răspuns:

Este foarte frumoasa! eu totusi as opta pentru ceva mai elegant asta este asa mai casual ..parerea mea:*

| Lola956 explică:

Multumesc mult de sfaturi >big grin

| Kova_Nadia_1989 a răspuns:

Rochia e superba, si as vrea sa o cumpar, dar nu am nici o credibilitate in acest site, in cat timp livreaza comanda si cat costa... nu acorda nici o informatie... daca stie cineva si puteti sa-mi spuneti v-as fi foarte recunoscatoare