evenso
| evenso a răspuns:

Buna,
Daca ai un corp perfect atunci ultima rochie ar merge ( cea de seara ) restul nu au nimic deosebit, parca nu ar fi bune pentru un eveniment de sarbatorit.
Recomand sa mai cauti ceva intre ultima si restul.

| delia_6094 a răspuns:

Eu tias recomanda-o pe cea neagra daca esti inalta si slabuta.mi se pare cea mai eleganta. cele 3 de diferite culori sunt mai....nu asunt f elegante ...si cea portocalie e draguta dar depinde de corpul tau

| Mariinaa a răspuns:

Sincera sa fiu, toate sunt superbe. Insa eu as alege-o pe prima sau a treia, si as accesoriza-o cu niste pantofi culoarea partii de sus a rochiei, sau negri, ..parul prins in coc, un medalion la baza gatului, sau ..doar niste cercei maricei, dar nu kitchiosi. Imaginea asta mi-a venit in cap, arata. distins, si desigur, un clutch tot culoare partii de sus a rochiei. Sper ca te-am ajutathappy.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toate sînt frumoase, dar ce pantofi porți? Cu toc nu?

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ca prima am eu:X numai ca acolo e cu albastru. am margele albe subtiri si ii iau cu o pereche de pantofi cu platforma sau merge si cu balerini:* distractie plcuta

| LauraEU a răspuns:

Mie sincer a treia sau prima imi place

| PsiholoagaTa a răspuns:

Ultima cea mai frumoasa, decenta si dragalasa pentru un banchet. Mi-am luat multe rochite de pe maxine.ro si ti l recomand este un site de incredere! si eu am o rochie fix ca aia neagra doar ca a mea e pe rosu. e superba un vis, paiete superbe si sta minunat pe corp, e frumoasa, galanta, perfecta si preturile de pe maxine sunt bunee. Chiar ti-o recomandd! Funda?

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*

| Mmonikka98 a răspuns:

Eu as alege-o pe ultima cea neagra, cred ca se potriveste cel mai bine pentru banchet.

| CrisRaspunde a răspuns:

Desi cred ca ai gasit deja ceea ce te interesa, pentru viitoarele evenimente iti recomand cu caldura rochita de mai jos.
http://www.pako.ro/produs/rochie-de-bal-elegance-1621-250813127

Iti garantez ca este superba!