| ana83 a întrebat:

S-a desfiintat magazinul online Meli Melo Paris? Obisnuiam sa fac comenzi dupa site, insa de ceva timp nu imi mai apar produsele.Va rog sa imi raspundeti, deoarece imi doresc foarte tare o geanta de care am nevoie poimaine, iar in orasul in care locuiesc au doar bijuterii si accesorii pentru par la Meli Melo.
Multumesc anticipat! La multi ani tuturor!

Răspuns Câştigător
| FlorianPop a răspuns:

Buna! Au renuntat la magazinul online dar au pastrat webite! Acum au retea de magazine mare si nu se mai ocupa cu shopingu online!
Daca raspunsul meu te-a ajutat te rog fundita!