| Tiby007 a întrebat:

Buna / Sal! am o problema, sprancenele mele sunt foarte stufoase si ciufulite, nu se aranjeaza deloc. Nu stiu ce sa le fac pentru ca ma cam derajeaza estetic. Credeti ca daca mai tund un pic din ele or sa se aranjeze mai bine daca e parul mai scurt? sau daca stiti voi alta solutie va rog frumos sa ma ajutati, vreau doar sa nu mai fie ciufulite, in rest imi plac happy Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, poti sa mai tunzi putin din ele. Dar ai grija ca totul sa fie simetric! Succes!

9 răspunsuri:
| madutZZa20 a răspuns:

Buna.Poti sa mergi la un salon sa ti le mai tunda putin.Eu zic sa nu incerci tu sa nu ti le strici, in fond nu e f scump.

| andreea_7293 a răspuns:

Du-te la salon ca sa ti le faca calumea...

| AnelisseW a răspuns:

Buna Da Logic e sa le tunzi, mergi la un salon daca nu te descurci eu ma pensez saptamanal si le tund saptamanal! pup

| ioana1704 a răspuns:

O cosmeticiana te poate ajuta.

| Denisa_6007 a răspuns:

Pai penseaza-te...alea care te penseaza stiu ce sa faca cu ele sunt sigura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un salon ca stiu ele cum sa te penseze. Explica-le cam cum ti-ai dori sa le ai. Nu incerca sa te pensezi singura, ca poti sa ti le strici si dupa aceea trebuie sa astepti sa iti creasca iar o gramada...

| AnnePanda a răspuns:

Poate ca nu ma crezi dar e mai misto sa le ai stufoasa ca poti sa-ti faci tot felul de modele si tot felul de.nah.Du-te la salon poate sa ti le faca in multe feluri
Bye By3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Primul pas ar fi sa te duci la un pensat iar dupa aceea sa folosesti Giordani Gold Sculpting Brow Gel
( Gel pentru sprâncene Giordani Gold ) Gel transparent pentru gene, prevăzut cu o mini pensulă, foarte precisă. Formulă îmbogăţită cu proteina Keravis, un ingredient activ care întăreşte şi protejează foliculul pilos. Potrivit pentru toate nuanţele de păr de sprâncene. Ti le fixeaza super :X Apropo, e de la ORIFLAME.

| Tiby007 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, mi-ati fost de mare ajutor! happy