| Brumilicious a întrebat:

Bunawinking scuze ca cer asta...big grin dar primiti fundita!big grin (intrebare adaugata numai celor care au cont pe stardoll)
numele meu pe stardoll este alexa_plk
va rog sa imi scrieti ceva in guestbook...big grin o persoana care scrie... (norocosul)
va primi funda si poate si cadou de ss >:

5 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Ca te scriu eu :X al meu e numele andreea10ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place cum te-ai imbracat, cum ti-ai decorat casa viziteaza-ma pe cltreanor si uita-te la starpunctele diferenta si la haine ca sa vezi cum e o profesionista adevarata!

| deliapisicutza a răspuns:

Pai ce ai vrea sa scriu? Pot scrie ca "Esti cea mai tare si te iub mut de tot, mai tare decat cea care a castigat MSW, decat urata aia de RockGirlVenus si Oanamoraru (sunt niste fete care au blog despre stardoll )

| fergierikerikomike a răspuns:

Norocosul