| Lio a întrebat:

Bună seara, doresc să găsesc un parfum numit „Intensia Noir". Știe cineva unde l-aș putea achiziționa? Cert este că pe internet l-am găsit la prețul de 50 lire, și pe un singur site la prețul de 13lire(însă, numai este în stoc), am să atașez mai jos link-ul: https://www.beautybase.com/......ray-p9947.
Aș dori, dacă se poate, să găsesc un link de unde-l pot achiziționa (nu neapărat în prețul de 13 lire).
Vă mulțumesc anticipat și ofer fundă.

1 răspuns:
| JokerINFINITIV a răspuns:

Https://www.amazon.co.uk/Prestige-Parfums-Intensia-Noir-size/dp/B00E1DKZXY
Eu am dat comanda de pe Amazon niște leduri pentru iluminare cad ma joc la pc si mi-a venit intr-o saptamana